poniedziałek, wrzesień 20, 2021
Acy.pl

Wielu osób chciało żeby posiadać jakieś zwierzątko, jednak brak dużej liczby wolnego czasu sprawia iż sprawia wrażenie to być poza naszym zasięgiem. Tak naprawdę ku zaskoczeniu, istnieje odmiana pupili, cudownie nadających się do takiej hodowli. Głównie są to żółwie. Możemy wybierać pośród ogromnej ilości ich podgatunków. Zależnie od możliwości finansowych czy też warunków jakie możemy zaoferować, powinniśmy kupić pupila idealnego dla naszego domu. Bardzo w wielu przypadkach typowanym zwierzęciem jest żółw grecki.

żółw grecki

Żółw grecki – zdjęcie ze strony Zoowitek.pl

Nie posiada on znacznych warunków życia, dzięki czemu z pewnością może zamieszkać w każdym domu albo też mieszkaniu. Żeby móc stać się posiadaczem żółwia greckiego, trzeba nam nie małe akwarium oraz nie duża ilość piasku bądź właściciela podłoża właściwego dla gadów bądź innych czworonogów terraryjnych. Żółw grecki nie będzie również problematyczny jeżeli rozchodzi się o pożywienie. Bardzo chętnie je sałatę, jabłka a nawet truskawki. Spora ilość osób pozwala własnym pupilom wolno biegać po mieszkaniu.

Nie będzie to mimo to bezpieczne dla naszego pupila, ponieważ może on zostać przez przypadek nadepnięty lub kopnięty przez domowników. By mimo wszystko umożliwić mu odrobinę ruchu, mamy możliwość raz na jakiś czas wyprowadzić go na spacerek po trawniku. Musimy mimo wszystko zwracać dużą uwagę na to gdzie się on znajduje. Mimo, iż wydaje się to być nieprawdopodobne, ucieczki tych czworonogów zdarzają się dosyć często.

Leave A Response