czwartek, Czerwiec 20, 2019
Acy.pl

Wszystko ma swoją kolej rzeczy. Życie zaczyna się od narodzin, a kończy na śmierci. W okresie życia spotykamy chwile radosne i smutne. Każdy dzień jest inny, a czas nieustannie płynie. Narodziny czyli jeden z najpiękniejszych okresów dla rodziców potomstwa. Znajomi, a tym bardziej bliska rodzina są szczęśliwi. Jak wspomniałem na wstępie czas szybko mija. Pierwsze urodziny, drugie, trzecie i następne. Przychodzi taki okres, że dziecko przystąpi do Pierwszej Komunii Świętej. Okres również jest bardzo ważny dla rodziców, ponieważ Pierwsza Komunia Święta wymaga również zaproszenia większej ilości znajomych na tą uroczystość.

Pierwsza Komunia Święta - obrazek z Freeimages.com

Pierwsza Komunia Święta – obrazek z Freeimages.com

Imprezy okolicznościowe typu Andrzejki, Wigilia czy urodziny nie są trudne do wyprawienia. Jednak Pierwsza Komunia Święta to szczególny dzień, który nasze dziecko będzie obchodzić tylko raz w życiu. Wszystko musi zatem być idealne. Większość osób organizuje Pierwszą Komunię Świętą w domowym zaciszu. Zaprasza się najbliższe osoby, przygotowuje poczęstunek i powstaje miła, rodzinna atmosfera. Jednak jeżeli posiadamy oszczędności do których możemy sięgnąć to warto wynająć jakiś lokal. Wielkość zależy od ilości gości, których zamierzamy zaprosić. Jeżeli jest ich mała ilość to warto zastanowić się nad organizacją Pierwszej Komunii Świętej w restauracji. Należy porozmawiać z właścicielem w celu uzgodnienia szczegółów. Oczywiście restauracja na określony czas musi zostać zamknięta dla klientów. Nieprofesjonalnie wyglądałoby połączenie gości oraz klientów.

Jeżeli planujemy zaprosić większą ilość gości to warto wynająć większą salę specjalnie przygotowaną na imprezy okolicznościowe. Proponuję odwiedzić wybrane lokale ze znacznym wyprzedzeniem (przynajmniej rok wcześniej), ponieważ może być problem ze znalezieniem odpowiedniego dla nas terminu. Bardzo często po prostu sala weselna jest dzielona na kilka mniejszych pomieszczeń w celu organizacji Pierwszej Komunii Świętej dla kilku rodzin. Warto zapytać się właściciela lokalu dokładnie o wszystkie szczegóły wynajęcia sali. Jak wspomniałem Pierwsza Komunia Święta jest obchodzona tylko raz w życiu więc każdy szczegół musi być na profesjonalnym poziomie.

Leave A Response